VT Animal - шаблон joomla Видео

 

охорона праці

ОХОРОНА ПРАЦІ

Інформація Про стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у професійно-технічному навчальному закладі” в

Берегівському професійному ліцеї сфери послуг.

  1. Служба з охорони праці Берегівського професійного ліцею сфери послуг керується Законами України «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону праці», Положенням про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України 01.08.2001 р. №563 (зі змінами), Положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 р. №304 (зі змінами) та іншими інструктивно- нормативними документами з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.
  2. Забезпечується здійснення адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці в ліцеї, відповідальним є інженер з охорони праці Рішко Г.М. (освіта вища спеціальність інженер-конструктор).
  3. З питань з охорони праці, безпеки життєдіяльності в ліцеї інженер керується рекомендаціями Міністерства освіти і науки України (лист 26.04.2013 №1/9-305 «Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності у навчально - виховному процесі»).
  4. При укладанні колективного договору в розділі з охорони праці, безпеки життєдіяльності передбачено витрати у розмірі 0,2% фонду оплати праці на фінансування заходів з охорони праці.

5.  Залежно від потреби забезпечується виконання організаційно- технічних заходів, упровадження державної системи стандартів безпеки праці, проводиться кожні 5 років атестація робочих місць за умовами праці.

  1. У ліцеї згідно з графіком проводиться навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу відповідно до чинного законодавства та Положення про організацію роботи з охорони праці, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 01.08.2001 №563 (зі змінами).
  2. В Берегівському професійному ліцеї сфери послуг у зв’язку з зміною навчального корпусу відновлюється кабінет з охорони праці, який постійно надаватиме інформацію з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності всім учасникам навчально-виховного процесу, відповідно до вимог Положення затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 20.10.2005 №609.
  3. Відповідно до рекомендації Державного архіву Закарпатської області в ліцеї, в основному ведеться належне оформлення та зберігання усієї документації з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.
  4. Згідно чинним нормативно-правовим актам забезпечується та постійно контролюється санітарно-гігієнічний стан навчальних, виробничих, побутових і допоміжних приміщень.
  5. В ліцеї згідно Правил пожежної безпеки посилено роботу з пожежної безпеки, відповідно розроблені комплексні заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та пожежного характеру. З учасниками навчально-виховного процесу з охорони праці проводяться позапланові інструктажі з правил техногенної і пожежної безпеки. В навчальних приміщеннях розмістили друковану рекламу, спрямовану на попередження травмування та загибелі учасників навчально-виховного процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій. На виховних годинах класні керівники та майстри в/н згідно інструкції з охорони праці з техногенної та пожежної безпеки проводять профілактичні бесіди з учнями, роз’яснюють, як вони мають поводитися в разі виникнення надзвичайної ситуації.
  6. Постійно ведеться контроль за дотриманням Правил пожежної безпеки інженером з ОП.

Інженер з ОП: Рішко Г.М.

Прокоментувати: