VT Animal - шаблон joomla Видео

завантаження

ЗНО/ НМТ – 2023

Здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА). Проте, для вступу у вищі навчальні заклади, випускники повинні пройти національний мультипредметний тест (НМТ-2023).

Обирати та здавати потрібно три предмети. Обов'язковими є -  українська мова та математика, третій на вибір можна обрати з-  біології, хімії, фізики, англійської мови, історії України. Усі три іспити проводяться в один день, тест триває 180 хвилин.

Тестування проходитиме у дві сесії:

  • основна: 5 червня – 23 червня;
  • додаткова: 11–24 липня.

Реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

До 7 травня 2023 року зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ. 

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.

Демонстраційні варіанти Національного Мультипредметного Тесту 2023

Українська мова- https://lv.testportal.gov.ua/demotest.ukrainian/

Математика- https://lv.testportal.gov.ua/demotest.math/

Історія України- https://lv.testportal.gov.ua/test.hist/

Англійська мова- https://zno.osvita.ua/english/527/

Фізика- https://lv.testportal.gov.ua/physics/

 

Прокоментувати: