VT Animal - шаблон joomla Видео

50057647 460980894433217 4998633881415450624 n

 

АНКЕТУВАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

Організація роботи зі збереження психічного здоров'я педагогів – одне з найактуальніших завдань сучасної системи освіти, а проблема емоційної саморегуляції одна з найважливіших психолого – педагогічних проблем.

Практичний психолог провела анкетування педагогічних працівників за опитувальником «Методика дослідження синдрому «вигорання» з метою визначення професійного вигорання , як результату процесу адаптації до робочого стресу. Воно являє собою ознаки незадовільної адаптації працівника у стресогенних робочих умовах. Відтак, феномен професійного вигорання набуває реактивно-адаптивного психологічного змісту з відповідним визначенням його місця у системі психологічних понять теорії стресу

Результати дадуть змогу оцінити прояви синдрому, а також здійснити профілактику синдрому «професійного вигорання» у педагогів.

Адекватне відношення до роботи і відведення їй належного місця у житті – найкраща профілактика професійного вигорання. Нажаль, у житті ми не завжди маємо змогу робити тільки те, що нам подобається, приносить радість. А робота без радості пришвидшує вигорання в багато разів. Якщо ж користуватися настановою «Не можеш робити те, що любиш – навчись любити те, що робиш», то ніяке професійне вигорання нам не загрожуватиме!

Практичний психолог А. Мельник

Прокоментувати: