VT Animal - шаблон joomla Видео

P90408 074721

 

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ, ОТРУЙНИМИ

ТА ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ

       З настанням весняно-літнього періоду ми більше часу проводимо на природі, обробляємо огороди. Згідно повідомлень ЗМІ, саме в цей період частішають випадки виникнення пожежонебезпечних ситуацій, а також мають місце знаходження вибухонебезпечних предметів, які є наслідками двох Світових війн, що відбувалися на території нашого регіону.    

     Що треба робити при знаходженні вибухонебезпечного предмету? 
         Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати. Ознаками, за якими можна визначити предмет як вибухонебезпечний, є характерна форма предмету (видовжена форма снаряду); наявність електричних дротів, що стирчать з предмету або тягнуться до нього; дивні звуки, які лунають з предмету (цокання годинника, шипіння, виділення газу тощо); світлові сигнали, які подає предмет (мигання лампочки). Практично всі вибухові речовини отруйні, чутливі до механічних дій і нагрівання. Поводження з ними вимагає граничної уваги і обережності. Одна з основних причин нещасних випадків з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки.

 
       З метою попередження можливих надзвичайних подій, що можуть статися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, попередження виникнення пожеж, з учнями 21 групи проведено навчання, під час якого продемонстрований учбовий фільм «Правила поводження з вибухонебезпечними, отруйними та пожежонебезпечними предметами».

В.О. начальника штабу ЦЗ: Молнар Й.Й.

 

P90408 074725 P90408 074735 P90408 074817

Прокоментувати: