VT Animal - шаблон joomla Видео

301592 1 1

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ ТА АВТОРСЬКОГО ПРАВА

 

   Щорічно, починаючи з 1996 року, 23 квітня у світі відзначається Всесвітній день книги та авторського права. Ця дата вибрана недаремно – в один день і навіть в один рік – саме 23 квітня 1616 року – відійшли у вічність два велети світової літератури – Мігель де Сервантес та Вільям Шекспір.

23 квітня народились такі відомі письменники як Моріс Дрюон, Гальдоур Лакснесс, Володимир Набоков, а з українських – Григорій Тютюнник, Василь Земляк, Андрій Курков.

Сама ідея проведення свята виникла в Каталонії, де 23 квітня, в День святого Жорді, чоловіки традиційно дарують дамам троянди, а жінки у відповідь - книги.

         З метою популяризації читання в учнівському середовищі, підняття престижу читання та друкованої книги в нашому ліцеї бібліотекарем проведено інформаційну годину, присвячену Всесвітньому дню книги та авторського права.

З цікавої відео-презентації «Шлях книги від давнини до сучасності» учні ознайомилися з історією виникнення книги, з її місцем в житті людей різних епох та сучасним виробництвом книг.

                                                                         Бібліотекар: Ілошвай О.В.

 

DSC04466 DSC04472 DSC04475

Прокоментувати: