VT Animal - шаблон joomla Видео

DSC04524

 

ЇХ ПОДВИГИ В ПАМ’ЯТІ ВІЧНІ…

 

   У ліцеї під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

   Для здобування професійної освіти проведено уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління» та історична година «Вони йшли на смерть за Батьківщину», на яких висвітлили події Другої світової війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни. Це вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам'яті жертв війни, а також консолідація суспільства та утвердження ідеалів миру.

Під час заходів учні розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя та боротьбу тих, хто залишався в тилу. Також, учасники патріотичних дискусій мали змогу отримати довідки про «Мак памяті», «прапорперемоги»та«георгіївськустрічку».

Як підсумок вшанування пам'яті подвигу українського солдата, проведено виховну годину «Тих днів не змовкне слава».   Її мета - виховання у ліцеїстів   почуття патріотизму, поважного відношення до історичної пам’яті свого народу,   увічнення перемоги кожного над нацизмом та усвідомлення важливості солідарності та бойового братерства усіх Об'єднаних Націй.

     Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину вшанували хвилиною мовчання.

Викладач історії: Мельничук Л.М.

 

DSC04519 DSC04521 DSC04527 DSC04530

Прокоментувати: