VT Animal - шаблон joomla Видео

unnamed

 

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

 

 

     Для успішної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання   рекомендовано підібрати комплект навчальних засобів: навчальні програми з предмета, «Інформаційні матеріали» підготовлені Українським центром оцінювання якості освіти, підручники, довідники, збірники тестових завдань та інші посібники.

В епоху технологічних рішень перехід на дистанційний графік навчання не є проблемою.    

        Викладач історії України надала чітку інструкцію учням для перевірки знань - пройти тести минулих років або пробне ЗНО. Варто виконати цей тест відповідно до вимог справжнього тестування; перевіривши результати, можна побачити поточні показники своєї успішності, а також посилання на відповідні відеоуроки в Інтернеті, посилання (онлайн-курси з історії України, вебінари з найкращими репетиторами, тести, матеріали для самопідготовки тощо), за якими здобувачі освіти можуть розширити та збагатити свої знання з певного загальноосвітнього предмету. Це дає змогу випускникам краще підготуватися до складання ЗНО.

Повні курси підготовки до ЗНО з тестами, завданнями та конспектами занять можна пройти самостійно на платформах онлайн-студій:

EdEra: ed-era.com

ILearn (Освіторія): ilearn.org.ua

Prometheus: prometheus.org.ua

BeSmart: besmart.study

Викладач історії   Мельничук Л.М.

Прокоментувати: