VT Animal - шаблон joomla Видео

 

1ГАСТРОНОМІЧНИЙ КОНКУРС «СИЛА ТРЬОХ: ЮШКА, ХЛІБ ТА САЛО»

Наприкінці грудня 2023 року підведено підсумки гастрономічного конкурсу «Сила трьох: юшка, хліб та сало», організаторами якого є навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області з ГО «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпро». Суть та ідея цього конкурсу створити гастрономічну трійку страв, до якої обов’язково мають увійти перші страви, хліб та сало.

Організатори запропонували учасникам поділитися з мешканцями та гостями України рецептами смачних та характерних перших страв, таких як юшки, капусняки. У кожному будинку випікають свій хліб, тому у кожної господині він свій, фірмовий. Сало - це гастрономічне українське золото, поділившись способами його приготування та подачі, можна стати частиною гастрономічної історії України, розуміючи, що ці рецепти увійдуть у віки.

Отже, наші конкурсантки - Світлана Терлецька та Устина Деяк презентували закарпатські страви – дзяма, хліб кукурудзяний, паштет із шкварок та боб-левеш, тепертев-погачі, сало копчене. У конкурсі взяли участь 43 майстрів виробничого навчання з різних регіонів України. З огляду на результат переможця - 212 балів, вони отримали 171 та 164, посівши десяте і чотирнадцяте місця, відповідно до оцінювання конкурсних робіт. Вітання нашим колегам! Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Методист Марина РОЛДУГІНА

 

11 ф2  111 ф1 

Прокоментувати: