VT Animal - шаблон joomla Видео

 

21ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВИХ ЗАНЯТЬ/ЗБОРІВ

Відповідно до навчальної програми з предмета «Захист України» з метою закріплення рівня знань та навичок учнів, набутих протягом навчання, у січні 2024 року зі здобувачами освіти групи № 32 з професії «Кухар» на базі ліцею проведені навчально-польові заняття/збори.

Згідно тематичного плану здобувачам освіти були продемонстровані учбові фільми про порядок проходження навчання у військових вищих навчальних закладах, доведена інформація щодо умов проходження військової служби за контрактом та порядок поступлення у вищі військові навчальні заклади України. Під час проведення зборів з учнями проведено заняття із стройової і тактичної підготовки.

В рамках проведення програми заходів медичною сестрою закладу освіти Маргіта О.І. проведено заняття з надання першої домедичної допомоги у бойових умовах.

15 січня 2024 року до нашого закладу освіти запрошено військовослужбовці Берегівського РТЦК та СП, які спільно з викладачами предмету «Захист України» провели навчання з учнями щодо правил поводження з вогнепальною зброєю та відпрацювання техніки розбирання й збирання автомата Калашникова.

Викладач «Захисту України»: Йосип МОЛНАР

 

20 22 23 24
25 26 27 28

Прокоментувати: