VT Animal - шаблон joomla Видео

 

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

 

0 02 04 a8001341591f46d23193d6f4c0ad6554d234bc7ba873d2361f916bf47baa308c cc17e24c

Дух  закладу освіти живе не в стінах і не на папері, а в душі кожного педагога та здобувача освіти

         Берегівський професійний ліцей сфери послуг –  заклад освіти, історія якого сягає у глибину минулого століття. Декілька разів змінювалася його назва, закривалися одні спеціальності та відкривалися інші. Але він завжди виконував свою функцію – готував висококваліфікованих робітників з престижних та найпоширеніших професій сфери послуг. За роки свого існування заклад освіти  підготував понад 10 тисяч кваліфікованих робітників.

А починалося все так…

Історія Берегівського професійного ліцею сфери послуг нараховує понад вісімдесят п’ять років, протягом яких заклад перетворився з ремісничої школи, заснованої у 1930-х роках, у колиску професійно-технічної освіти Берегівщини.

До школи трактористів, а відтак і до школи механізації, яка знаходилася у графському будинку міста Берегово охоче вступала молодь Закарпаття, оскільки освіта тут завжди відповідала вимогам часу.

За період 1947-1962 років Берегівське училище № 9 випустило понад 4000 механізаторів з високим рівнем професійних знань та потрібними навиками у роботі.

У 1975 році школа трактористів отримує назву Професійно-технічне училище №11. З того часу  заклад освіти стає центром підготовки кваліфікованих робітників будівельних професій: малярів, штукатурів, столярів, слюсарів-електрозварювальників, сантехніків. Училище забезпечує кадровими працівниками „Закарпатбуд”, центральний офіс якого розташований в Ужгороді, а його дільниці - майже у всіх районах Закарпатської області.

Важливими датами в історії нашого закладу освіти став 1985 рік та 1997 рік, коли училище розпочинає підготовку кваліфікованих робітників харчової промисловості. У ці роки Професійно-технічне училище № 18 міста Берегово, яке готувало працівників легкої промисловості  об'єднали з  Професійно - технічним училищем №11.

Пройшовши ступеневу підготовку, у 2003 році Професійно- технічне училище було реорганізовано у Берегівський професійний ліцей сфери послуг.

Ліцей сьогодні…

     Берегівський професійний ліцей сфери послуг – це заклад освіти, де близько 200 здобувачів освіти поряд з професійною освітою здобувають повну середню освіту, а допомагає їм у цьому педагогічний колектив ліцею. Розвиток особистості, професіоналізм, патріотизм - це ті орієнтири, за якими педагоги звіряють складний багатоаспектний процес підготовки майбутніх фахівців сфери послуг.

Кар'єра – професійний шлях до успіху по службових сходинках. Берегівський професійний ліцей сфери послуг, саме той державний заклад освіти, який дасть поштовх кожному до престижного соціального стану та положення в суспільстві.

З гордістю констатуємо  факт -  щогодинна, щоденна та щорічна праця колективу ліцею спрямована на зміцнення матеріально-технічної бази. Все виблискує, відповідає сучасним технологіям, а робочі місця здобувачів освіти у кухні-лабораторії на уроках  виробничого навчання – зручні та забезпечені професійним начинням необхідним для оволодіння обраною професією. Все робиться для того, щоб майбутнім кваліфікованим робітникам тут  було комфортно вчитися, а викладачам і майстрам виробничого навчання – працювати.

А зараз пропонуємо вашій увазі професії, яким навчають у нашому закладі освіти.

       SAM 8229 Інтегрована професія «Офіціант, бармен» - одна з найбільш масових професій. Навчання триває 10 місяців на базі повної загальної середньої освіти. Здобувають професію учні в лабораторії з організації обслуговування та майстерні бенкетної зали, де все відповідає вимогам сучасності. Професія офіціанта стала дуже поширеною, завдяки створенню розгалуженої мережі підприємств ресторанного господарства. Останнім часом відкривається багато нових ресторанів, барів, кав'ярень і пабів і саме наша  команда офіціантів, барменів здатна продемонструвати бездоганний сервіс.

20181203 120227Професія «Пекар» цікава і почесна, вона поширена усюди і потрібна всім. Асортимент хлібобулочних SAM 8091виробів, що випікає пекар, широкий і різноманітний, тому в пекарській справі дуже потрібні умілі руки. Якщо ви хочете стати чарівником, який створює справжні шедеври кондитерського та пекарського мистецтва, не оминайте нас. Виготовляти булочки, хліб, короваї та інші хлібопекарські вироби, які зваблюють своїм апетитним виглядом, навчить саме у нашому ліцеї. Кваліфікованих робітників пекарів  залюбки чекають на будь-якій пекарні міста та району.

Професія «Кондитер» – складна, і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але й багатьох знань та вмінь. Адже торти та тістечка є прикрасою будь-якого святкового столу. В наші дні кондитерська галузь  є надзвичайно популярною,  у багатьох країнах проходять масові фестивалі кондитерського мистецтва.  Учні ліцею також виборюють право називатись майстрами своєї справи.  Випускники нашого закладу освіти, працевлаштувавшись,  підтверджують свою кваліфікацію  на Міжнародному рівні. І не має людини, яка б не захоплювалася виробами вмілих рук кондитера, не насолоджувалася його роботою.

     P71220 111450   У народі кажуть, що робити людину красивою можуть два майстри, один із них – Кравець, P80518 101042а другий  -  Швачка. Адже вдало пошитий одяг може не тільки покращити зовнішній вигляд людини, а й змінити її внутрішній стан, зробити на певний час щасливою. У нашому  ліцеї професію «Швачка, кравець» учні здобувають за допомогою універсальних і спеціальних швейних машин, обладнання для волого-теплової обробки (прасок і пресів) та швейного приладдя.Якщо бажаєте внести свою лепту у розвиток швейної промисловості і долучитися до кола «гарно,  та зі смаком одягатись» – наш ліцей чекає на Вас!

IMG 20181210 094847Професія «Кухар» існує стільки, скільки існує людство: годувати людей завжди було і буде затребуваним заняттям. І хоча кожен з нас в змозі приготувати що-небудь їстівне, перетворити блюдо в шедевр можуть тільки професійні кухарі, яких готує наш заклад освіти. Учні ліцею вивчають технологію приготування  старовинних, сучасних українських страв та кухню інших народів світу. Майбутні кухарі проходять виробниче навчання в кухні-лабораторії призначеної  для приготування страв та кулінарних виробів, практикуючись, учні отримують необхідні навички і набувають досвіду в кухарському мистецтві. Якщо ви хочете зробити кухарське мистецтво справою свого життя та зробити кар’єру кухаря, отримайте цю професію саме у нас .SAM 6904

        Місія діяльності ліцею полягає в якісному задоволенні потреб населення в освітніх послугах високого рівня, забезпеченні підприємств та організацій легкої промисловості та громадського харчування кваліфікованими кадрами, всебічному розвитку людини, як особистості, завдяки системному використанню в освітньому процесі передових освітніх технологій.

Ми щиро запрошуємо майбутніх випускників здобути професійно-технічну освіту саме у  нашому закладі освіти!

Будуймо майбутнє разом!

 

 

Прокоментувати: