VT Animal - шаблон joomla Видео

 

 

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

 

0 02 04 a8001341591f46d23193d6f4c0ad6554d234bc7ba873d2361f916bf47baa308c cc17e24c

Дух навчального закладу живе не в стінах і не на папері, а в душі кожного педагога та учня

          Берегівський професійний ліцей сфери послуг – навчальний заклад, історія якого сягає у глибину минулого століття. Декілька разів змінювалася його назва, закривалися одні спеціальності та відкривалися інші. Але він завжди виконував свою функцію – готував висококваліфікованих робітників з престижних та найпоширеніших професій сфери послуг. За роки свого існування навчальний заклад підготував понад 10 тисяч кваліфікованих робітників.

А починалося все так…

     Історія Берегівського професійного ліцею сфери послуг нараховує понад вісімдесят п’ять років, протягом яких заклад перетворився з ремісничої школи, заснованої у 1930-х роках, у колиску професійно-технічної освіти Берегівщини.

     До школи трактористів, а відтак і до школи механізації, яка знаходилася у графському будинку міста Берегово охоче вступала молодь Закарпаття, оскільки освіта тут завжди реагувала на вимоги часу.

   За період 1947-1962 років Берегівське училище № 9 випустило понад 4000 механізаторів з високим рівнем отримання професійних знань та потрібними навиками роботи.

     У 1975 році школа трактористів отримує назву Професійно-технічне училище №11. З того часуIMG 20140521 100114 навчальний заклад стає центром підготовки кваліфікованих робітників будівельних професій: малярів, штукатурів, столярів, слюсарів- електрозварювальників, сантехніків. Училище забезпечує кадровими працівниками „Закарпатбуд”, центральний офіс якого розташований в Ужгороді, а його дільниці - майже у всіх районах Закарпатської області.

   Важливими датами в історії нашого навчального закладу став 1985 рік та 1997 рік, коли училище розпочинає підготовку кваліфікованих робітників харчової промисловості та Професійно-технічне училище № 18 міста Берегово, яке готувало працівників для легкої промисловості, було об'єднане з Професійно - технічним училищем №11.

   Пройшовши ступеневу підготовку, у 2003 році Професійно- технічне училище було реорганізовано у Берегівський професійний ліцей сфери послуг

Ліцей сьогодні…

     Берегівський професійний ліцей сфери послуг – це навчальний заклад, де близько 370 учнів поряд з професійною освітою здобувають повну середню освіту, а допомагає їм у цьому педагогічний колектив ліцею, який налічує 97 працівників. Розвиток особистості, професіоналізм, патріотизм - це ті орієнтири, за якими педагоги звіряють складний багатоаспектний процес підготовки майбутніх фахівців сфери послуг.

     IMG 20150425 120217Особливістю навчального закладу серед інших закладів Закарпаття є те, що 70% учнів ліцею угорці за національністю. Приділяючи цьому належну увагу та знаючи те, що найбільш ефективною під час навчання є мова нації, колетив ліцею зініціював впровадження в навчально-виховний процес угорської мови.

Діяльність навчального закладу базується на впровадженні особливої моделі навчання та професійній підготовці робітників з 10 професій: кухар, пекар, швачка, кравець,офіціант, бармен, маляр, штукатур, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування.

   Місія діяльності ліцею полягає в якісному задоволенні потреб населення в освітніх послугах високого рівня, забезпеченні підприємств та організацій легкої промисловості та громадського харчування кваліфікованими кадрами, всебічному розвитку людини, як особистості, завдяки системному використанню в навчально-виховному процесі передових освітніх технологій.

   У перспективі діяльності навчального закладу – відкриття нових інтегрованих професій, які завжди користуватимуться попитом на ринку праці.

Будуймо майбутнє разом!

 

Прокоментувати: