VT Animal - шаблон joomla Видео

МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ І УСТАТКУВАННЯ

Професія монтажник санітарно-технічних систем і устаткування приносить людям комфорт та зручність у житлових та робочих приміщеннях, створює умови для продуктивної праці і повноцінного відпочинку.

Сучасне будівництво, обслуговування житлових і виробничих будівель неможливе без монтажника санітарно-технічних систем і устаткування, який забезпечує безперебійне функціонування холодного та гарячого водопостачання, каналізації, центрального опалення. Встановлює та приєднує до трубопроводів різне санітарно-технічне устаткування – умивальники, мийки, раковини, ванни, насоси, газові котли, терморегулятори та інше обладнання. Крім цього, величезне значення має ремонт, профілактичне обслуговування, а також заміна старого устаткування на нове.

 prof 12 DSC 0965

Отримуючи диплом кваліфікованого робітника з професії монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, випускник має можливість працювати на будівництвах, заводах, що випускають санітарно-технічне обладнання житлово-експлуатаційних конторах, а також на кожному великому підприємстві та в установі чи приватно.

Якщо ви хочете створювати тепло і затишок в оселях, цьому вас навчить професія монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

 

 

Прокоментувати: