VT Animal - шаблон joomla Видео

ШВАЧКА, КРАВЕЦЬ

 

Історія одягу з давніх часів і до сьогодення є дзеркалом, в якому відображається історія людства. Одяг став індивідуальним витвором людської культури.

У народі кажуть, що робити людину красивою можуть два майстри, один із них – кравець, а інший - швачка. Адже вдало пошитий одяг може не тільки покращити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

 prof 1  prof 2 prof 3 

Процес пошиття одягу здійснюється за допомогою універсальних і спеціальних швейних машин, обладнання для волого-теплової обробки (прасок і пресів) та швейного приладдя. Учні нашого навчального закладу розробляють і викроюють функціональну річ із старого одягу, перевтілюють в цікаву річ, яка буде оригінальною та зроблена своїми руками.Саме тому наш   ліцей проводить професійну підготовку швачки, кравець.  Мистецтво  гарно  одягатися – це такий же талант як і інші. Існують люди, яким від  народження  притаманне  відчуття гармонії, кольору, форми та стилю. Вони відчувають одяг як другу  шкіру. Таких  людей,  наділених талантом та елегантністю, досить небагато. Але при бажанні кожен може  розвинути та  виховати цей талант. Якщо Ви  бажаєте  внести свою лепту у розвиток швейної промисловості і долучитися  до  кола гарно і зі  смаком  одягнених людей – наш ліцей чекає на Вас!

prof 4 prof 5

Прокоментувати: