VT Animal - шаблон joomla Видео

 

prof 14КОНДИТЕР

Однією з найпривабливіших професій харчової промисловості є "кондитер".

Професія кондитер – складна, і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але й багатьох знань та вмінь.

В наші дні кондитерська галузь переживає період підйому,  у багатьох країнах проходять масові фестивалі кондитерського мистецтва де кондитери різних країн вибирають право називатись майстром своєї справи і виготовляють такі дива, що потрапляють до Книги Рекордів. І немає людини, яка б не захоплювалася виробами вмілих рук кондитера не насолоджувалася його роботою.

Хліб – один з найпоширеніших і найважливіших продуктів харчування, добре випекти його — справжня майстерність, якої навчає професія пекар.

prof 16

ПЕКАР

Професія пекаря цікава і почесна, вона поширена усюди і потрібна всім. Асортимент хлібобулочних виробів, що випікає пекар, широкий і різноманітний, тому в пекарській справі дуже потрібні умілі руки. prof 18

Хоча на сьогоднішній час робота пекаря на великих хлібозаводах в більших випадках автоматизована, чого не скажеш про малі підприємства на яких ручні операції введені у цикл роботи пекарні. Досвідчений пекар - спостережливий і уважний, вміє на око і на дотик визначати міру готовності тіста, від цього залежить якість і кількість виробів виготовлених ним.  Але головне в його роботі - зацікавленість, відповідальне ставлення до своїх виробничих обов'язків.

Якщо ви хочете стати чарівником який створює справжні шедеври кондитерського та пекарського мистецтва, не оминайте нас. Виготовляти торти, тістечка, короваї та інші ласощі, якими тільки можна захоплюватися, навчить наш ліцей.

 

Прокоментувати: