ГРАФІК ПРОХОДЖЕННЯ АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
КЗ «БЕРЕГІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ» ЗОР
№ п/п | П.І.Б. | Результати, рік останньої атестації | Роки | ||||
2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
1. |
Кулієвич Оксана Миколаївна директор ліцею |
Відповідає займаній посаді, 2023р. |
|||||
2. |
Бритвак Валентина Юріївна в.о. заст. директора з НВР |
Спеціаліст І категорії, 2021р. |
|||||
3. |
Шаталова Любов Михайлівна заст. директора з НВР |
Спеціаліст | |||||
4. |
Ролдугіна Марина Валеріївна методист |
Відповідає займаній посаді, 2021р. |
|||||
5. |
Мельник Ганна Юріївна психолог |
Спеціаліст ІІ категорії, 2021р. |
|||||
6. |
Ілошвай Олена Володимирівна бібліотекар |
11 тарифний розряд, 2020р. |
|||||
7. |
Андрейчук Ірина Григорівна |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2019р. | |||||
8. |
Павлище Юліанна Іванівна |
Спеціаліст | |||||
9. |
Фельцан-Маргітич Ольга Михайлівна |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2023р. |
|||||
10. | Петричко Яна Юріївна | спеціаліст | |||||
11. | Ломага Тетяна Іванівна | спеціаліст | |||||
12. | Молнар Йосип Йосипович |
Спеціаліст ІІ категорії, 2022р. |
|||||
13. | Лігоцька Ольга Олександрівна |
Спеціаліст І категорії, 2020р. |
|||||
14. | Моісеєнко Владислава Олегівна | спеціаліст | |||||
15. | Яночко Вікторія Михайлівна |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2022р. |
|||||
16. | Петричко Олена Володимирівна | Майстер в/н, 12 т. р., 2022р. | |||||
17. | Деяк Устина Петрівна | Майстер в/н І категорії, 14 т. р., 2021р. | |||||
18. | Маргітич Мирослава Вікторівна | Майстер в/н 14 т. р., 2023р. | |||||
19. | Мелешинська Неля Іванівна | Майстер в/н 13 т. р., 2020р. | |||||
20. | Блискун Наталія Михайлівна | Майстер в/н 14 т. р., 2022р. | |||||
21. | Терлецька Світлана Іванівна | Майстер в/н 12 т. р., 2014р. | |||||
22. | Надь Ірина Олександрівна | Майстер в/н, 12 т. р., 2023р. | |||||
23. | Кречковська Оксана Олексіївна | Майстер в/н | |||||
24. | Райко Христина Михайлівна | Спеціаліст | |||||
25. | Алфелдій Тетяна Михайлівна | Спеціаліст ІІ категорії, 2018р. |
ГРАФІК ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
КЗ «БЕРЕГІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ» ЗОР
№ п/п | П.І.Б. викладача | Рік останніх КПК | Роки | ||||
2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
1. |
Кулієвич Оксана Миколаївна директор ліцею |
2022 р. | |||||
2. |
Бритвак Валентина Юріївна в.о. заст. директора з НВР |
2021 р. | |||||
3. |
Шаталова Любов Михайлівна заст. директора з НВР |
2023р. | |||||
4. |
Ролдугіна Марина Валеріївна методист |
2020 р. | |||||
5. |
Мельник Ганна Юріївна психолог |
2023 р. | |||||
6. |
Ілошвай Олена Володимирівна бібліотекар |
2020 р. | |||||
7. | Лігоцька Ольга Олександрівна | 2023 р. | |||||
8. |
Андрейчук Ірина Григорівна |
2023 р. | |||||
9. |
Яночко Вікторія Михайлівна |
2023 р. | |||||
10. |
Павлище Юліанна Іванівна |
2023 р. | |||||
11. |
Фельцан-Маргітич Ольга Михайлівна |
2023 р. | |||||
12. |
Петричко Яна Юріївна |
2023 р. | |||||
13. |
Ломага Тетяна Іванівна |
2023 р. | |||||
14. |
Молнар Йосип Йосипович |
2023 р. | |||||
15. |
Моісеєнко Владислава Олегівна |
2023 р. | |||||
16. | Райко Христина Михайлівна | 2023 р. | |||||
17. | Деяк Устина Петрівна | 2020 р. | |||||
18. | Кречковська Оксана Олексіївна | 2023 р. | |||||
19. | Маргітич Мирослава Вікторівна | 2023 р. | |||||
20. | Мелешинська Неля Іванівна | 2019 р. | |||||
21. | Блискун Наталія Михайлівна | 2023 р. | |||||
22. | Петричко Олена Володимирівна | 2022 р. | |||||
23. | Надь Ірина ОЛександрівна | 2023 р. | |||||
24. | Терлецька Світлана Іванівна | 2023 р. | |||||
25. | Алфелдій Тетяна Михайлівна | 2023 р. |
ГРАФІК ПРОХОДЖЕННЯ СТАЖУВАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
КЗ «БЕРЕГІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ» ЗОР
№ п/п | П.І.Б. |
Рік проходження попереднього стажування |
Роки | ||||
2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
1. |
Терлецька Світлана Іванівна |
2014 р. | |||||
2. |
Деяк Устина Петрівна |
2021 р. | |||||
3. |
Кречковська Оксана Олексіївна |
2021 р. | |||||
4. |
Маргітич Мирослава Вікторівна |
2023р. | |||||
5. |
Мелешинська Неля Іванівна |
2023 р. | |||||
6. |
Надь Ірина Олександрівна |
2023 р. | |||||
7. |
Петричко Олена Володимирівна |
2022 р. | |||||
8. |
Блискун Наталія Михайлівна |
2018 р. |