VT Animal - шаблон joomla Видео

изображение viber 2021 10 25 16 22 59 519

 

РОКАМ ПАМ’ЯТІ НЕ СТЕРТИ…

 

28 жовтня в Україні щорічно відзначається день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної територіїУкраїни. В цей день вшановують українців, які віддали життя, будучи в лавах Червоної армії або Української повстанської армії. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні. В рамках відзначення 77-ї річницівизволенняУкраїни в нашому закладі освіти під час уроку історії в групі №12 з професії «Кухар» проведений урок- реквієм на тему: «Тих днів не змовкне слава», на якому здобувачі освіти вшанували пам’ять  героїв-визволителівУкраїни.

Під час заходу учні розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя та боротьбу тих, хто залишався в тилу.     Мета уроку - виховання у ліцеїстів   почуття патріотизму, поважного відношення до історичної пам’яті свого народу,   увічнення перемоги кожного над нацизмом та усвідомлення важливості солідарності та бойового братерства.

Проведений захід дав змогу підростаючому поколінню поринути у ті часи та події, які ми не маємо права забувати. Рокам пам’яті не стерти…

Викладач історії: Людмила МЕЛЬНИЧУК

 

изображение viber 2021 10 25 16 26 17 589 изображение viber 2021 10 25 16 27 10 543

Прокоментувати: