VT Animal - шаблон joomla Видео

віс1

 

НАС ДРУКУЮТЬ…

 

В останній місяць цього року на шпальтах «Вісника - 3-4/2021» представлено методичні напрацювання педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області за напрямами діяльності: професійно-теоретична підготовка, виробниче навчання, загальноосвітня підготовка, виховна та позаурочна робота тощо.

У цьому номері в розділі «Виробниче навчання» опубліковано методичну розробку уроку К.В. Катран – майстра виробничого навчання Берегівського професійного ліцею сфери послуг на тему: «Приготування страв і гарнірів з овочів. Приготування дерунів». Вона розкриває  суть і зміст технології приготування  дерунів і містить у собі технологічні карти, інструкційні карти, розгорнутий план уроку виробничого навчання, загальні вимоги безпеки праці та санітарії.

Про організацію профілактичної роботи з проблем девіантної поведінки в підлітковому віці та можливостей її корекції у Берегівському професійному ліцеї сфери послуг можна дізнатися у розділі «З досвіду роботи психолога», де опубліковано статтю Г.Ю. Мельник «Девіантна поведінка в підлітковому віці і можливості її корекції». У статті розкрито сутність девіантної поведінки особистості як соціально-психологічного феномену, фактори, які впливають на девіантну поведінку підлітків, цілі психологічної корекції девіантної поведінки, дослідження проявів девіантної поведінки учнів ліцею та психологічні умови корекції девіантної поведінки.

Методист: Марина Ролдугіна

 

віс2 віс3

Прокоментувати: