VT Animal - шаблон joomla Видео

1МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

  1 червня в Україні та світі відзначають День захисту дітей. Цей день покликаний захистити підростаюче покоління від насильства, голоду, неможливості здобути освіту та медичну допомогу, а також інших проблем та бід, з якими стикаються діти у багатьох країнах світу.

   Сьогодні у нашому ліцеї зі здобувачами освіти було проведено годину психолога до Міжнародного дня захисту дітей на тему « Мої права, мої обов’язки».

Цього року свято набуло особливого сенсу, адже, через вторгнення Росії на територію України тисячі дітей залишились без батьків, даху над головою, права на освіту або ж зовсім втратили своє життя.
Згідно з останніми даними Офісу генерального прокурора, станом на ранок 31 травня 2022 року, більше ніж 689 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної війни.  На жаль
, ці дані не є остаточними

Кожен з нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити світ дитини на краще, розфарбувати його яскравими подіями та наповнити добром і людським теплом. Для цього потрібна наша перемога над ворогом.

Ми віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!

 Практичний психолог: ГаннаМельник

2 3 4
     

Прокоментувати: