VT Animal - шаблон joomla Видео

 

1ЗВІТ ДИРЕКТОРА БЕРЕГІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ

СФЕРИ ПОСЛУГ О.М. КУЛІЄВИЧ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЛІЦЕЮ

З 01 ЛИПНЯ 2021 ПО 30 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ

30 червня 2022 року у нашому закладі освіти відбулося звітування директора Берегівського професійного ліцею сфери послуг Оксани Кулієвич про діяльність структурних підрозділів ліцею з 01 липня 2021 по 30 червня 2022 року.

Директор закладу освіти інформувала про організацію діяльності ліцею, яка здійснювалася на основі річного плану, складеного, обговореного та затвердженого на засіданні педагогічної ради на початку навчального року. Вона наголосила, що за підсумками роботи колективу закладу освіти 2021/2022 н.р. РІЧНИЙ ПЛАНвиконано в повному обсязі. Висвітлюючи діяльність кожного структурного підрозділу нашого ліцею за допомогою ІКТ, Оксана Миколаївна розповідала про основні напрямки роботипедагогічного колективу, учнівського самоврядування, процесу оцифровування, переходу на електронний обіг роботи закладу освіти тощо. Вона наголосила, що упродовж 2021/2022 н.р. у ліцеї надалі тривало покращення матеріально-технічної бази, упорядкування зелених насаджень,благоустрій та озеленення територіїгосподарського двору до осінньо-зимового (опалювального) сезону тощо. Загалом, діяльність ліцею в усіх напрямах здійснювалася конструктивно, ініціативно та творчо, про що свідчать підсумок і аналіз загальної роботи.

На завершення виступу керівниця закладу окреслила перспективний план роботи на новий навчальний рік, зауваживши, що і надалі триватиме робота для створення належних умов освітнього процесу у нашому закладі освіти.

Підсумком зборів стало голосування членів трудового колективу, де одноголосно прийнято рішення - роботу закладу освіти з 01 липня 2021 по 30 червня 2022 року вважати задовільною.

 

2 3 4 5

Прокоментувати: