VT Animal - шаблон joomla Видео

 

6АМЕРИКА: ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РЕГІОНУ

Коли в 1492 р. кораблі … (Христофора Колумба) досягли Багамських островів, мандрівник і не підозрював про масштаби та значення свого відкриття. Натомість європейці, що прийшли слідом за Колумбом, швидко побачили казкові можливості Нового Світу, і пройшло зовсім небагато часу, як тисячі представників Старого Світу, покинувши будинки, сім’ї та свої заняття, почали переселятися до незнаних земель.

Через п’ять століть можна оцінити результат діяльності переселенців і їх нащадків — країни Америки розвинені і ті, що розвиваються. Про їх різноманітність, рівні розвитку, національні та інші особливості дізнавалисяздобувачі освіти групи №23 з професії «Пекар, кондитер». А саме:формували знання про особливості ЕГП Америки, форми державного правління і територіального устрою країн Америки, виявляли типи країн Америки за рівнем економічного розвитку.

На завершення уроку підсумували отримані знання у формі гри. Групу розділили на дві команди, які обирали та відповідали на питання: Америка поділяється на чотири субрегіони - Північна Америка, Центральна Америка, Карибський басейн, Південна Америка, провідною країною Америки є США, в Америці значна частина країн є залежними володіннями переважно європейських держав, більшість країн Америки належать до країн, що розвиваються, серед інтеграційних утворень в Америці найуспішнішими є НАФТА і МЕРКОСУР тощо.

Методист: Марина РОЛДУГІНА

 

1 2 3
8 7 5

Прокоментувати: