VT Animal - шаблон joomla Видео

 

1ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ВИКЛАДАЧІВ

СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНОЇ ТА ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ПІДГОТОВОК

Підведено підсумки роботиметодичної комісії викладачів суспільно-гуманітарної та природничо-математичної підготовок за І семестр 2023-2024 н.р. Викладачі працювали над завданнями підвищення власного рівня роботи шляхом самоосвіти та самореалізації, удосконалювали диференційований особистісний підхід в організації освітньої діяльності, упроваджували новітні методи та технології змішаного навчання; забезпечували взаємозв’язок загальноосвітньої та професійної підготовки, навчали здобувачів освіти використовувати одержані знання, уміння і навички для практичного упровадження у життя.

Протягом І семестру було проведено три засідання МК, під час яких розглядалися такі питання: вивчення Методичних рекомендацій МОН України про початок навчального року в умовах воєнного часу; визначення пріоритетних напрямків роботи та задач МК на 2023-2024 н. р.; розгляд та обговорення навчально-методичної документації; вивчення новинок педагогічної літератури; аналіз рівня навчальних досягнень із з/о дисциплін; обговорення взаємовідвідуваних уроків.

Члени МК брали участь у засіданнях обласних методичних комісій, у роботі наукових семінарів, конференціях, майстер-класах тощо. Викладачі проводили заплановані відкриті виховні заходи, готували учнів до участі у конкурсах, брали участь обласних конкурсів. Члени МК плідно працювали над підвищенням фахової майстерності, пройшли курси ПК, мають сертифікати.

Методист: Марина РОЛДУГІНА

 

3 4

Прокоментувати: