VT Animal - шаблон joomla Видео

 

3810 РІЧНИЦЯ ДНЯ СПРОТИВУ ОКУПАЦІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

23 лютого класними керівниками проведено виховні години, які були присвячені 10 річниці спротиву окупації Автономної Республіки Крим.

«Хроніки окупації. 10 років потому…», «10 років окупації Криму: історія боротьби за півострів», «День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь», «10 років супротиву Криму» - саме такими були теми, присвячені пам’ятній дати, встановленій з 2020 року Указом Президента України №58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі та до відзначення річниці проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців і представників інших національностей.

Війна росії проти України почалася з Криму. Тимчасова окупація
Автономної Республіки Крим та міста Севастополя російськими регулярними
з'єднаннями й підрозділами, підпорядкованими міністерству оборони РФ,
озброєними терористичними бандами та групами найманців, створеними, підпорядкованими та фінансованими росією та спроба його анексії, що триває вже 10 років є актом кричущого порушення норм і принципів міжнародного права, суверенітету й територіальної цілісності України.

 

30 31 33 39
34 35 36 37

Прокоментувати: