VT Animal - шаблон joomla Видео

 

10ПРИГОТУВАННЯ, ПОДАВАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ

Професія бармена – одна з найдревніших. Зараз уже не сперечаються про те, що робота бармена нелегка, тому до людини, яка обирає собі професію бармена ставлять окремі вимоги. Звичайне приготування та подача напоїв під час обслуговування відвідувачів повинно проводитися естетично, поетапно та відповідно до правил етикету.

Саме дану тему вивчали учні групи №1 з професії «Офіціант, бармен». Адже, незабаром виробнича практика у закладах громадського харчування, тому майбутнім барменам потрібно знати технологію приготування безалкогольних напоїв з дотриманням техніки безпеки та санітарії праці. Каву, чай, капучино вони вже навчилися і готувати, і презентувати, і подавати, а сьогодні вивчали технологію приготування безалкогольних напоїв, їх оформлення та подачу.

На завершення уроку зробили висновки: «Зовнішній вигляд будь-якого напою - його вітрина, адже ми всі їмо і п'ємо, перш за все, очима. Якщо щось виглядає добре, це повинно бути смачним. Отже, прикраса якраз той елемент, що підвищує привабливість безалкогольних напоїв, і стає основою всієї композиції».

Методист: Марина РОЛДУГІНА

11 12 13 14
30 16 17 19

Прокоментувати: