VT Animal - шаблон joomla Видео

 

1ДІЛОВИЙ СТИЛЬ У РОБОТІ БАРМЕНА

       На відкритому уроці «Етика та етикет у ресторані», проведеного в рамках Тижня спецдисциплін, здобувачі освіти групи №1 з професії «Офіціант, бармен» з викладачем Мельник Г.Ю. розглядали та обговорювали якості сучасного бармена, його діловий стиль у роботі.

       Бармен — це обличчя й честь, руки, ноги й мозок закладу. Від нього залежить дуже багато чого. Тому задля бездоганного володіння професійною складовою своєї роботи барменові потрібно мати певні психологічні й фізичні якості.

         Два принципових стимули, які мотивують поведінку бармена, - це рентабельність бару і задоволення споживача. Він слідкує за тим, щоб напої, які подаються, відповідали смаку споживача, а також правилам гігієни і безпеки та були приготовані й подані відповідно до стилю та в дусі закладу. Професійний бармен повинен працювати швидко, без помилок і завжди ввічливо поводитися з відвідувачами. Він має володіти бездоганними манерами і дотримуватися правил етикету.

         Сьогодні - це багатолика й складна професія. Вона дуже цікава і перспективна, адже ресторанний бізнес одна із самих швидкозростаючих сфер бізнесу.

Методист: Марина РОЛДУГІНА

 

2 3 4
5 6 7
8 9 10

Прокоментувати: