VT Animal - шаблон joomla Видео

 

13ОСНОВНА ПЕРША СТРАВА УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІ

На уроці «Технологія приготування їжі» здобувачі освіти групи №12 з професії «Кухар» вивчали тему «Борщі: характеристика, загальні правила приготування». Борщ — рідка страва, що вариться з різноманітних овочів і має безліч варіантів приготування. Це основна перша страва української кухні, яку готують в усіх її регіонах і яка набула міжнародного визнання.

Учасники відкритого уроку дізналися, що в українській кухні існують три різновиди традиційного борщу: перший - червоний, який готують з капустою, буряком, морквою, петрушкою, пастернаком та картоплею, другий різновид борщу - щавлевий (зелений або весняний), а третій - холодний, який готували влітку. Викладач ознайомила здобувачів освіти із загальною характеристикою та правилами приготування борщів.

Новий матеріал закріпили написанням технологічного диктанту, де кожен продемонстрував високий або достатній рівень знань із вивченої теми. А виконання творчого домашнього завдання «Порівняльна характеристика борщів» допоможе учням закріпити отримані знання. Адже, борщ – це культурне надбання України, гордість та кулінарний символ нашої країни. Бути байдужим до цього густого наваристого супу просто неможливо.

Методист: Марина РОЛДУГІНА

 

10 11 12
14 15 16
17 18 19

Прокоментувати: