VT Animal - шаблон joomla Видео

01

 

ЗАГАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ ВЕСНА 2022

Робота з обдарованою молоддю триває протягом всього навчального року.  Участь в онлайн олімпіадах додатково сприяє покращенню знань та навичок комп’ютерної грамотності в усіх учасників освітнього процесу. Також , це додаткова можливість продемонструвати здобувачам освіти можливості самоосвіти та само оцінювання через мережу Інтернету.

Учні вже не вперше проходили олімпіаду із загальноосвітніх дисциплін, а тому могли порівняти свої результати за попередні періоди. Цього разу найбільше учасників виконували завдання з української мови та літератури-17 учасників ( 68% загальної кількості здобувачів, що мають наразі теоретичне навчання).

  Всі учасники за підсумками отримали відповідні нагороди - свідоцтва, дипломи, подяки.

 

2 3 4
5 111  

 

 

 

2222ОНЛАЙН ОЛІМПІАДИ НА ПЛАТФОРМІ «НА УРОК»

 

Вже вкотре проходять олімпіади на платформі «На урок» і наші здобувачі освіти є її учасниками. Цього разу йде мова про Олімпіаду «Осінь 2021». Загалом реєстрацію та підготовку здійснювали викладачі - предметники у двох категорія 10 та 11 клас. Загалом кількість учасників від нашого закладу освіти склало 160.

Якщо поглянути у розрізі предметів, то статистичні дані матимуть ось такий вигляд:

Найактивніше учні обирали олімпіаду з української мови та літератури, що не може не радувати. Загалом цьогоріч кількість бажаючих збільшилась, за рахунок того, що викладачі дослухались до поради організаторів платформи та залучили здобувачів освіти з різним рівнем навчальних досягнень.

Олімпіада з англійської мови порадувала своїми здобутками - 7 переможців. Також одну перемогу отримали в олімпіаді з історії України.

За підсумками олімпіад, всі викладачі та здобувачі освіти отримали іменні свідоцтва та подяки від платформи «На урок», які додали в свої скарбнички досягнень.

Всі респонденти продовжили підготовку до наступних олімпіад «Зима-2022» та «Весна-2022» на освітній платформі,яка припала до душі кожному .

Заступник директора з НВР: Оксана БАБІТА

 

Свідоцтво на урок 2021 page 0001 свідоцтво про 3 переможців 2021 page 0001 свідоцтво про 4 переможців 2021 pages to jpg 0001 jola1
pl1 pl2 копол konop1

news 46565 ukr olimp5

 

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

 

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури проводиться щороку серед учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів. У змаганні взяли участь студенти перших та других курсів з професії «Пекар, кондитер» та «Кухар».

Для всіх учасників – це можливість випробувати свої сили, можливість спілкування з ровесниками, особлива атмосфера змагання інтелекту, розуму, творчих починань.

Олімпіада з української мови і літератури – одна з найпрестижніших. До неї завжди звернута особлива увага, ставляться особливі вимоги. Адже це випробування не тільки вміння правильно розставити розділові знаки, узгодити відмінки. Це ще й екзамен на патріотизм, особистісну зрілість.

Які б професії ви не обрали, де б ви не працювали в майбутньому, вам не обійтися без знання рідної мови.Ми зобов’язані захищати все українське, всі надбання і багатства культури, передані нам предками, історією.

         Традиційно кращі наші знавці рідної мови матимуть можливість продемонструвати свої вміння серед однолітків міста та району вже на ІІ етапі.

Щиро вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури! Пишаємося вами, бажаємо нових нових перемог та творчих злетів!

Викладачі української мови та літератури: Ольга ЛІГОЦЬКА

Світлана МАКАР

 

макар1 макар2 макар3 макар4

unnamedв

 

І ЕТАП ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

 

04 жовтня в ліцеї відбувся І тур олімпіади з історії України. Учасникам олімпіади пропонувалось виконання наступних завдань: перше завдання з історії України – текст документа із завданнями репродуктивного та творчо-описового характеру; описові завдання, спрямовані на вияв знань учасниками олімпіади історичних процесів, подій, явищ та вмінь оцінювати історичну дійсність.

     Завдання практичного туру складені на підставі програм і охоплюють матеріал за весь період вивчення історії України. Вони спрямовані на перевірку знаннь учнів термінів і понять, хронологічних компетенцій та встановлення історичної особи тощо.

Викладач історії:   Людмила МЕЛЬНИЧУК

 

изображение viber 2021 10 04 14 48 57 006 изображение viber 2021 10 04 14 49 31 910

Прокоментувати: