VT Animal - шаблон joomla Видео

news 46565 ukr olimp5

 

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

 

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури проводиться щороку серед учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів. У змаганні взяли участь студенти перших та других курсів з професії «Пекар, кондитер» та «Кухар».

Для всіх учасників – це можливість випробувати свої сили, можливість спілкування з ровесниками, особлива атмосфера змагання інтелекту, розуму, творчих починань.

Олімпіада з української мови і літератури – одна з найпрестижніших. До неї завжди звернута особлива увага, ставляться особливі вимоги. Адже це випробування не тільки вміння правильно розставити розділові знаки, узгодити відмінки. Це ще й екзамен на патріотизм, особистісну зрілість.

Які б професії ви не обрали, де б ви не працювали в майбутньому, вам не обійтися без знання рідної мови.Ми зобов’язані захищати все українське, всі надбання і багатства культури, передані нам предками, історією.

         Традиційно кращі наші знавці рідної мови матимуть можливість продемонструвати свої вміння серед однолітків міста та району вже на ІІ етапі.

Щиро вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури! Пишаємося вами, бажаємо нових нових перемог та творчих злетів!

Викладачі української мови та літератури: Ольга ЛІГОЦЬКА

Світлана МАКАР

 

макар1 макар2 макар3 макар4

unnamedв

 

І ЕТАП ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

 

04 жовтня в ліцеї відбувся І тур олімпіади з історії України. Учасникам олімпіади пропонувалось виконання наступних завдань: перше завдання з історії України – текст документа із завданнями репродуктивного та творчо-описового характеру; описові завдання, спрямовані на вияв знань учасниками олімпіади історичних процесів, подій, явищ та вмінь оцінювати історичну дійсність.

     Завдання практичного туру складені на підставі програм і охоплюють матеріал за весь період вивчення історії України. Вони спрямовані на перевірку знаннь учнів термінів і понять, хронологічних компетенцій та встановлення історичної особи тощо.

Викладач історії:   Людмила МЕЛЬНИЧУК

 

изображение viber 2021 10 04 14 48 57 006 изображение viber 2021 10 04 14 49 31 910

Прокоментувати: