VT Animal - шаблон joomla Видео

 

Одним із напрямків виховної діяльності в Берегівському професійному ліцеї сфери послуг є робота з формування згуртованого колективу учнів як в групі, так і ліцеї вцілому, організації органів самоврядування, інших учнівських організацій та об’єднань.

   Самоврядування в ліцеї існує декілька років. Воно здійснюється через роботу Ради учнівського самоврядування (РУС). Її склад обирається раз на рік на звітно-виборній конференції кожного навчального року. Кожна група обирає по декілька представників до Ради і покладає на них обов’язок відстоювати інтереси колективу. Засідання Ради проходить один раз на місяць та в разі необхідності. Всі засідання протоколюються, а найбільш важливі публікуються.

   Радою учнівського самоврядування разом з педагогічним колективом розроблені статут учнівського самоврядування, права та обов’язки учнів ліцею, символіка, гімн; визначено та затверджено напрямки роботи. Для оперативного вирішення завдань Ради, проблем життєдіяльності в учнівських групах, розвитку їх функцій створені комісії, які обрані делегатами загальних зборів з кандидатів запропонованих навчальними групами. Керівниками комісій є голова заступник і секретар.

Список учнів, що входять до складу

учнівського самоврядування на 2021 -2022 н.р.

Голова учнівського самоврядування:

Онофрійчук Софія (ІІ курс група №22)

Заступник голови учнівського самоврядування:

Ряска Віктор( ІІІ курс група №32)

Секретар учнівського самоврядування:

Цугорка Дарина (І курс група №13)

Соціально правовий центр

- Маркуш Ноемі (І курс група №12)

- Шмоль Ольга (І курс група №13)

-Матяш Адам (ІІ курс група №22)

- Павлик Олександра (ІІ   курс група№23)

-Антал Жасмин (ІІІ курс група №32)

-Томишинець Богдана (ІІІ курс група №33)

Центр культури та   дозвілля

- Маргітич Іштван (І курс група №12)

- Бездєтко Ніколетта (І курс група №13)

-Долопікула Біонко (ІІ курс група №23)

-Ряска Віктор (ІІІ курс група №32)

-Комоні Естер (ІІІ курс група №33)

Центр дисципліни та порядку

- Онисько Олександра (І курс група №12)

- Піскун Яна (І курс група №13)

- Короді Естер (ІІ курс група №22)

-Літка Вікторія (ІІ курс група №23)

-Поп Ріхард (ІІІ курс група №32)

-Попович Катерина (ІІІ курс група №33)

Центр успішності

- Танчинець Євгенія (І курс група №12)

- Летинець Богдан (І курс група №13)

- Гей Рудольф (ІІ Курс група №22)

-Гомокі Дора-Барбара (ІІ курс група №23)

-Каланча Вікторія (ІІІ курс група №32)

-Ладомиряк Тетяна (ІІІ курс гр.№33)

 

Безумовно, самоврядування не можливе без підтримки педагогів та майстрів виробничого навчання. В ліцеї створена група педагогів-консультантів, які допомагають органам учнівського самоврядування. Вони ознайомлені з основними матеріалами, що стосуються самоврядування в цілому, намагаються не нав’язувати власну волю, а лише сприяти активності учнів. Активність учнів найбільше проявляється у колективних творчих справах, які збагачують колектив і особистість цінним досвідом, дають кожному змогу виявити і вдосконалити здібності, потреби, ставлення і стосунки. Прикладом таких колективних творчих справ є: День знань, День профтехосвіти, загальноліцейна акція до Дня людей похилого віку, Дня боротьби з ВІЛ (СНІДом); Дзвони Чорнобиля, „Голгофа голодної смерті…”, конкурсно-розважальні програми „Алло, ми шукаємо таланти!”, "Валентинів день”.


    Самоврядування в ліцеї – це метод організації учнівського колективу, який забезпечує формування товариських взаємовідносин і організаторських здіб-ностей шляхом залучення всіх учнів до участі в управлінні загальноліцейними справами.

 

Прокоментувати: