VT Animal - шаблон joomla Видео

 

Одним із напрямків виховної діяльності в Берегівському професійному ліцеї сфери послуг є робота з формування згуртованого колективу учнів як в групі, так і ліцеї вцілому, організації органів самоврядування, інших учнівських організацій та об’єднань.

   Самоврядування в ліцеї існує декілька років. Воно здійснюється через роботу Ради учнівського самоврядування (РУС). Її склад обирається раз на рік на звітно-виборній конференції кожного навчального року. Кожна група обирає по декілька представників до Ради і покладає на них обов’язок відстоювати інтереси колективу. Засідання Ради проходить один раз на місяць та в разі необхідності. Всі засідання протоколюються, а найбільш важливі публікуються.

   Радою учнівського самоврядування разом з педагогічним колективом розроблені статут учнівського самоврядування, права та обов’язки учнів ліцею, символіка, гімн; визначено та затверджено напрямки роботи. Для оперативного вирішення завдань Ради, проблем життєдіяльності в учнівських групах, розвитку їх функцій створені комісії, які обрані делегатами загальних зборів з кандидатів запропонованих навчальними групами. Керівниками комісій є голова заступник і секретар.

Список учнів, що входять до складу

 учнівського самоврядування на 2020 -2021 н.р.

Голова учнівського самоврядування:

Лугош Мар’яна ( ІІІ  курс група №33)

Заступник голови учнівського самоврядування:

Ступчук Анжела (ІІІ курс група №32)

Секретар учнівського самоврядування:

Співак Мар’яна ( ІІІ  курс група №33)

 

Соціально правовий центр

-Матяш Адам (І курс група №12)

-Павлик Олександра(І курс група №13)

-Антал Жасмин (ІІ курс група №22)

-Томишинець Богдана

(ІІ курс група №23)

-Дудко Віктор (ІІІ курс група №32)

-Орос Беатрікс (ІІІ курс група №33)

Центр культури та  дозвілля

--Михайлова Валерія (І курс група №12)

-Долопікула Біонко  (І курс група №13)

-Ряска Віктор (ІІ курс група №22)

-Комоні Естер (ІІ курс група №23)

-Адамська Діана  (ІІІ курс група №32)

-Станко Алла (ІІІ курс група №33)

Центр дисципліни та порядку

-Короді Естер (І курс група №12)

-Літка Вікторія (І курс група №13)

-Поп Ріхард (ІІ курс група №22)

-Попович Катерина (ІІ курс група №23)

-Федяй Олександра

(ІІІ курс група №32)

-Прокопчук Тетяна

(ІІІ курс група №33)

Центр успішності

-Гей Рудольф (І Курс група №12)

-Гомокі Дора-Барбара (І курс група №13)

-Каланча Вікторія (ІІ курс група №22)

-Ладомиряк Тетяна (ІІ курс гр.№23)

-Бальзан Златка (ІІІ курс гр.№32)

-Маркоці Сабіна (ІІ курс гр.№33)

-Модьоровші Олександра

(ІІІ курс №33) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Безумовно, самоврядування не можливе без підтримки педагогів та майстрів виробничого навчання. В ліцеї створена група педагогів-консультантів, які допомагають органам учнівського самоврядування. Вони ознайомлені з основними матеріалами, що стосуються самоврядування в цілому, намагаються не нав’язувати власну волю, а лише сприяти активності учнів. Активність учнів найбільше проявляється у колективних творчих справах, які збагачують колектив і особистість цінним досвідом, дають кожному змогу виявити і вдосконалити здібності, потреби, ставлення і стосунки. Прикладом таких колективних творчих справ є: День знань, День профтехосвіти, загальноліцейна акція до Дня людей похилого віку, Дня боротьби з ВІЛ (СНІДом); Дзвони Чорнобиля, „Голгофа голодної смерті…”, конкурсно-розважальні програми „Алло, ми шукаємо таланти!”, "Валентинів день”.


    Самоврядування в ліцеї – це метод організації учнівського колективу, який забезпечує формування товариських взаємовідносин і організаторських здіб-ностей шляхом залучення всіх учнів до участі в управлінні загальноліцейними справами.

 

Прокоментувати: