VT Animal - шаблон joomla Видео

02011evw 5c27 1200x675

 

ЗНО 2022

У звʼязку з бойовими діями на території Україниу 2022 році замість зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено національний мультипредметний тест (НМТ). Тест проводиться з метою забезпечення прав вступників на рівний доступ до вищої освіти.

Випробування міститиме три блоки завдань з трьох предметів: української мови, математики та історії України. Загальна кількість завдань мультипредметного тесту складатиме 60 (по 20 з кожного предмета), на виконання яких буде відведено 120 хвилин. 

Завдання НМТ відповідатимуть зміступрограм ЗНО з української мови, історії України та математикиі будуть аналогічними до раніше використовуваних завдань у ЗНО. Завдань з відкритою формою відповіді, наприклад, написання власного висловлення, в національному мультитесті не буде.

Завдання будуть оцінені відповідно до схеми нарахування балів, що застосовувалась у зовнішньому незалежному оцінюванні у попередніх роках. За виконання завдань з кожного предмета учасник тесту отримає окремий результат. Максимальна кількість балів з української мови складатиме 35 балів, з математики – 30 балів, історії України – 35 балів.

Для вступу до закладів вищої освіти результат з кожного предмета окремо буде переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 балів буде достатньо набрати хоча б один тестовий бал з кожного предмета.

 

Прокоментувати: