VT Animal - шаблон joomla Видео

 

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ 

Учень Берегівського професійного ліцею сфери послуг - це випускник основної або старшої загальноосвітньої школи, зарахований на навчання за програмами професійно-технічної освіти.

Здобувачі освіти,   крім прав, передбачених Законом України "Про освіту", мають право на:

 • безкоштовне навчання;
 • на призначення та виплату стипендії;
 • належні умови навчання за обраною професією;
 • безоплатне користування навчально-виробничою, культурно-спортивною, побутовою, оздоровчою базою  закладу освіти;
 • матеріальну допомогу;
 • оплату праці під час виробничого навчання і практики згідно з
  законодавством;
 • безоплатні медичне обслуговування,   користування   засобами
  лікування, профілактики захворювань та зміцнення здоров'я;
 • щотижневий відпочинок і канікули протягом навчального року та
  після його закінчення.

Час навчання у Берегівському професійному ліцеї сфери послуг зараховується до трудового стажу здобувача освіти, у тому числі і в безперервний стаж роботи за спеціальністю, що дає право на пільги, встановлені для відповідної категорії працівників, якщо перерва між днем закінчення навчання і днем зарахування на роботу за набутою професією не перевищує трьох місяців.

Випускникам нашого закладу освіти, які навчалися 10 і більше місяців, надається оплачувана відпустка підприємством, установою, організацією протягом перших трьох місяців роботи в ньому. Тривалість щорічної основної відпустки випускників віком до 18 років становить
тридцять один календарний день, випускників віком понад 18 років - відповідно до встановленої на підприємстві для робітників відповідної професії, спеціальності, посади.

Випускникам професійно-технічного закладу освіти, які навчались за державним замовленням, держава гарантує надання першого робочого місця відповідно до одержаної професії згідно з законодавством.

Матеріальне забезпечення та соціальний захист учнів Берегівського професійного ліцею сфери послуг здійснюється відповідно до чинного законодавства :Постанова Кабінету Міністрів України № 226 від 05.04.1994 року «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей , позбавлених батьківського піклування» (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 433, 1381,868); Постанова Кабінету Міністрів України № 565 від 18.08.1994 р. «Про порядок повного державного утримання та забезпечення учнів державних професійних навчально-виховних закладів безкоштовним харчуванням і стипендією»; ( із змінами Постановою Кабінету Міністрів № 950 від 08.08.2001р., Постановою Кабінету Міністрів № 150 від 15.02.2006 р.; Постановою Кабінету Міністрів України № 1220 від 03.11. 1997 р.«Про порядок та норми надання послуг з харчування учнів у професійно – технічних училищах та середніх навчальних закладах , операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість», Постановою Кабінету Міністрів України № 882 від 12.07.2004 р.» Про порядок призначення і виплати стипендії» ( із змінами ПКМ № 150 від 15.02.2006р., ПКМ № 157 від 15.02.2006 р. ПКМ № 165 від 05.03.2008 р.), Постановою Кабінету Міністрів України № 541 від 05.04.1999 р. «Про затвердження порядку надання пільгового проїзду …» ( із змінами ПКМ № 1192 від 08.09.2004 р.),Наказ Міністерства Освіти і Науки України № 763 від 17.11.2003 року «Про затвердження норм матеріального та нормативів фінансового забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також вихованців шкіл-інтернатів», Законами України: « Про охорону дитинства», «Про професійно – технічну освіту, «Про освіту», Указом президента України «Про додаткові заходи щодо вдосконалення професійно – технічної освіти в Україні» та іншими нормативними документами, які регламентують навчально-виховну роботу та соціальний захист учнів ПТНЗ.

Учні з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування зараховуються до навчального закладу першочергово. Першокурсники отримують грошову компенсацію на придбання навчальної літератури. Дитина-сирота та дитина позбавлена батьківського піклування один раз на рік отримує грошову компенсацію на придбання одягу, взуття, щомісячно отримують грошову компенсацію на харчування. Після закінчення навчального закладу і при працевлаштуванні, учні з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримують грошову допомогу в розмірі шести прожиткових мінімумів згідно чинного законодавства. Двічі на рік проходять медичний огляд.

З метою соціального захисту здобувачів освіти в ліцеї створений та постійно працює медичний пункт.

 

 СКЛАД СТИПЕНДІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 наказ 0
наказ 1  наказ 2 
 наказ 3  наказ 4
 наказ 5  протокол 0
протокол 1  протокол 2 
 протокол 3 протокол 4 
 протокол 5 протокол 6 
 протокол 7 протокол 8 

 

 наказ на стип наказ 2 

 

 ПРОТОКОЛИ 

ЗАСІДАННЯ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

 

 

протокол на стип  пр 1 
 пр 2  пр 3
 пр 4  пр5
 стип  ст.1

 

 ст.2 ст.3 
 ст.4  ст.5
 ст.6  
   
   
   
   

 

 НАКАЗИ

 

 ст 1 ст 2 
 ст3  ст4
 наказ  наказ 1
наказ 2   наказ 3
   
   
   

Прокоментувати: