VT Animal - шаблон joomla Видео

МЕТОДИЧНІ КОМІСІЇ

БЕРЕГІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ

       

Új kép

 

Зібратися разом - це початок,

триматися разом - це прогрес,

працювати разом - це успіх.

Г. Форд

 

 

  Методичні комісії – це основний методичний підрозділ, діяльність якого безпосередньо впливає на підвищення якості навчання, виховання учнів, ефективність застосування сучасних форм і методів навчання, професійний ріст і методичну підготовку викладача, майстра виробничого навчання, впровадження досягнення педагогічної науки і передового досвіду в навчально-виробничий процес. Головну роль в організації та впровадженні методичної роботи відіграють методичні комісії.

         Методичною службою ліцею розроблено „Положення про методичні комісії”, у якому чітко визначено засади діяльності ліцейних методкомісій і окреслено напрямки їх роботи.

         Усі засідання методичних комісій проводяться згідно з графіком та планом роботи на рік.  

         Згідно наказу „Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами в 2019-2020 н.р”, в ліцеї працює три методичні комісії:

− Методична комісія суспільно-гуманітарної підготовки.

         Голова методичної комісії – Бабіта О.Ю., викладач іноземної мови.

         Працює методична комісія суспільно-гуманітарної підготовки над проблемною темою: «Використання нових педагогічних технологій на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін як умова розвитку особистості учня, формування його свідомості та самосвідомості».

− Методична комісія природничо-математичної підготовки .

         Голова методичної комісії - Кополовець Н.М., викладач хімії, біології та екології.

         Працює методична комісія природничо-математичної підготовки над проблемною темою: «Підвищення якості уроків природничо-математичних дисциплін шляхом новаторства, творчого пошуку і практичної спрямованості навчання».

− Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання професій громадського харчування та швейного виробництва.

         Голова методичної комісії – Бритвак В.Ю., викладач спецдисциплін.

         Працює методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання професій громадського харчування над проблемною темою: «Підвищення ефективності та якості навчального процесу на основі вдосконалення комплексно методичного забезпечення предметів і професій».

         У своїй роботі методичні комісії основну увагу приділяють розгляду і внесенню коректив в робочі навчальні плани і програми, аналізу рівня навчальних досягнень учнів, удосконаленню навчально-матеріальної бази, організації проведення і аналізу уроків, обміну досвідом, організації конкурсів професійної майстерності, впровадженню інноваційних технологій, розробці і розгляду комплексних кваліфікаційних завдань, розробці матеріалів комплексно-методичного забезпечення професій і предметів тощо.

         Координує роботу методичних комісій методичний кабінет, в якому створені необхідні умови для ефективної підготовки викладачів та майстрів виробничого навчання до уроків, індивідуальної методичної роботи і самоосвіти, а також проведення методичних заходів.

 фото фото0001 
 бабіта  бритвак

Прокоментувати: