VT Animal - шаблон joomla Видео

 

Одним із напрямків виховної діяльності в Берегівському професійному ліцеї сфери послуг є робота з формування згуртованого колективу учнів як в групі, так і ліцеї вцілому, організації органів самоврядування, інших учнівських організацій та об’єднань.

   Самоврядування в ліцеї існує декілька років. Воно здійснюється через роботу Ради учнівського самоврядування (РУС). Її склад обирається раз на рік на звітно-виборній конференції кожного навчального року. Кожна група обирає по декілька представників до Ради і покладає на них обов’язок відстоювати інтереси колективу. Засідання Ради проходить один раз на місяць та в разі необхідності. Всі засідання протоколюються, а найбільш важливі публікуються.

   Радою учнівського самоврядування разом з педагогічним колективом розроблені статут учнівського самоврядування, права та обов’язки учнів ліцею, символіка, гімн; визначено та затверджено напрямки роботи. Для оперативного вирішення завдань Ради, проблем життєдіяльності в учнівських групах, розвитку їх функцій створені комісії, які обрані делегатами загальних зборів з кандидатів запропонованих навчальними групами. Керівниками комісій є голова заступник і секретар.


 

12654


  

Безумовно, самоврядування не можливе без підтримки педагогів та майстрів виробничого навчання. В ліцеї створена група педагогів-консультантів, які допомагають органам учнівського самоврядування. Вони ознайомлені з основними матеріалами, що стосуються самоврядування в цілому, намагаються не нав’язувати власну волю, а лише сприяти активності учнів. Активність учнів найбільше проявляється у колективних творчих справах, які збагачують колектив і особистість цінним досвідом, дають кожному змогу виявити і вдосконалити здібності, потреби, ставлення і стосунки. Прикладом таких колективних творчих справ є: День знань, День профтехосвіти, загальноліцейна акція до Дня людей похилого віку, Дня боротьби з ВІЛ (СНІДом); Дзвони Чорнобиля, „Голгофа голодної смерті…”, конкурсно-розважальні програми „Алло, ми шукаємо таланти!”, "Валентинів день”.


    Самоврядування в ліцеї – це метод організації учнівського колективу, який забезпечує формування товариських взаємовідносин і організаторських здіб-ностей шляхом залучення всіх учнів до участі в управлінні загальноліцейними справами.

 

Прокоментувати: