VT Animal - шаблон joomla Видео

P81210 082437

 

ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ, ПРАВОЗНАВСТВА ТА ГЕОГРАФІЇ

 

            Згідно з планом роботи ліцею та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення правознавства та історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань учнів з історії України та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, з 10 грудня по 14 грудня 2018 року в ліцеї розпочав свою роботу тиждень історії, правознавства та географії.

10 грудня, у день відкриття предметного тижня, учні були ознайомлені з планом роботи.

     В   групі 23 з професії «Пекар,кондитер» проведена інформаційна година на тему: «10 грудня – Міжнародний день прав людини».

Учні пригадали права людини, права неповнолітніх осіб та їх обов’язки. У формі дискусії обговорювали загальні питання правознавства, набували навички роботи у групах із застосування правових знань у житті, розігрували рольові ситуації, знаходили відповіді на питання законності та правомірності певної поведінки та вчинків.

Цього дня учні 23 групи взяли участь у брейн- рингу «Його величність – закон», який був проведений у кабінеті між двома командами. Змагання складалися з різних рівнів. Цей брейн-ринг об'єднав у собі кілька навчальних предметів. Тому учні змушені були демонструвати свої знання не тільки з права, але й з історії та географії.

Ліцеїсти створювали комп’ютерні презентації, використовуючи власні фотоматеріали та презентували свої роботи, а також вели дискусію «Що б ви змінили (маючи таку можливість) в молодіжній політиці нашої держави?». Переглянули відеоролик «Про державну символіку України».

Викладачі суспільно – гуманітарних дисциплін:  

Мельничук Л.М., Молнар Й.Й.

 

P81210 082449 P81210 082502 P81210 082512

Прокоментувати: